Vlastní doprava

Naše společnost disponuje vlastní dodávkovou dopravou, která je schopna dopravit zboží po celé české i slovenské republice. V případě závozů v rámci Evropy využíváme smluvní dálkovou autodopravu.

Součástí našich služeb je také profesionální montáž vč. manipulace dle požadavku našich zákazníků. Na přání zajišťujeme také odvoz Vaši staré, použité sedací soupravy. Pracovníci naší firmy mají mnohaleté zkušenosti se stěhováním luxusního nábytku velkých rozměrů vč. jeho následného sestavení, smontování, případně zapojení všech elektrických funkcí. Po sestavení dle Vašeho požadavku Vás také seznámí s používáním i údržbou dané kůže či potahové látky. Vaší starostí je vybrat ten správný exkluzivní kousek sedacího nábytku pro Váš interiér a naší starostí je kompletní dopravní servis a Vaše spokojenost.

Jaroslav Daníček, sklad a expedice


 

Umíme si poradit se všemi překážkami

Jak bylo uvedeno výše, máme již mnoho zkušeností s dopravou a manipulací sedacích souprav. Někdy si však musíme na pomoc přivolat vysokozdvižnou plošinu, abychom se vyhnuli úzkým dveřím nebo velmi malému schodišti. Jeden takový případ jsme pro Vás zdokumentovali a napsali o něm ZDE.