3D Konfigurátor

3D vizualizace sedacích souprav ze sekce "moderní styl"

Líbí se Vám některý z modelů sedací soupravy v sekci "moderní styl", ale máte zájem o jinou rozměrovou variantu, než která je vyobrazena na obrázku? Pak využijte našeho 3D iPad konfigurátoru, který Vám na našich vzorkových prodejnách ukáže všechny možné varianty Vámi vybraného modelu sedací soupravy. Pro ilustraci se neváhejte podívat na video pod textem. 

Vytvořte si vlastní sedačku snů

Konfigurátor Vám v plné kráse předvede velké množství variant, které sedací soupravy v sekci "moderní styl" mají. Největší předností je zvětšování a zmenšování celkových rozměrů sedací soupravy po 20 cm, díky čemuž se sedací souprava plně přizpůsobí uspořádání Vašeho interiéru. Na konfigurátoru také snadno uvidíte, jak bude sedací souprava vypadat s různými typy zakončení, která jsou na výběr - s područkou, bez područky, s prodlouženým sedem (lenoškou), apod. Konfigurátor Vám také ukáže, jak fungují speciální elektrické funkce, které Vám mohou zvýšit komfort na sedací soupravě. 

Nemáte představu o barvě ? Konfigurátor Vám poradí 

Další velkou výhodou je možnost okamžité vizualizace vybraného odstínu kůži či látky vč. Vámi vybraného konstrastního prošití, kterým můžete sedací soupravu ozvláštnit. Na ilustračním videu pod textem také můžete vidět, jak si můžete snadno vybrat z několika variant nohou, které Vám iPad také ihned na vizualizaci předvede.

U nás si tedy v sekci "moderní styl" vyberte sedací soupravu, která se Vám líbí a my Vám ji přizpůsobíme požadovanému rozměru a ihned ukážeme její 3D vizualizaci ve všech různých provedeních - požadovaný rozměr, vybraný typ zakončení, odstín kůže či látky nebo různé typy provedení nohou.

Ilustrační video (k přehrání využijte tlačítka v levé spodní části videa):