Jedinečné elektrické funkce sedacích souprav

Máte zájem o zvýšení pohodlí ve Vámi vybrané sedací soupravě? Pak je tato stránka právě pro Vás, protože jsme na ni připravili krátké shrnutí informací včetně ilustračních videí, které Vám prezentují, jak elektrické funkce fungují. Tyto elektrické vychytávky jsou dostupné pro většinu sedacích souprav v kategorii moderní styl - jejich dostupnost pro Vámi vybranou sedací soupravu si můžete snadno ověřit v detailu každého z produktů nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který Vám každý produkt nabídne vedle úvodní fotky.

 

1. VARIO - elektrické vysunutí sedáku

Tento elektrický mechanismus Vám za pomocí tlačítek skrytých mezi sedáky zvětší hloubku sedu až o 25 cm. Tím si vytvoříte velkou plochu, která může být využita dle Vaší fantazie - například k příležitostnému přespání, ale také třeba jako válecí plocha při sledování televize.

Výhodou je, že zvětšení nemusí být jen na minimum nebo maximum, můžete totiž využít jakékoliv polohy mezi těmito krajními body dle Vaší libosti.

Další potřebné informace se můžete dozvědět na vzorkových prodejnách, kde je tato elektrická vychytávka k vyzkoušení.

 

2. RELAX - elektrické rozložení 

Velmi oblíbená elektrická funkce, která Vám zajistí vysunutí podnožky a sklápění opěrné části až do horizontální polohy. Díky tomu Vám nabídne polohu, která je pro odpočinek nejpříjemnější. Mechanismus je elegantně schován, aby nekazil celkový design sedací soupravy – díky tomu si jej nikdo na sedací soupravě na první pohled nevšimne. Mechanismus je technicky navržen tak, aby mohl být také v sedací soupravě, která stojí přímo u zdi – nepotřebuje proto žádné místo za sedací soupravou.

Další potřebné informace se můžete dozvědět na vzorkových prodejnách, kde je tato elektrická vychytávka k vyzkoušení.

 

3. ZEN - elektrické polohování opěrky hlavy

Jedná se o novinku mezi funkcemi zajišťující elektrické polohování opěrky hlavy – pokud tato příplatková funkce není zvolena, jsou všechny opěrky hlavy polohovatelné manuálně. Výhodou je to, že tato funkce může být volně kombinovaná s výše uvedenými elektrickými mechanismy. Další potřebné informace se můžete dozvědět na vzorkových prodejnách, kde je tato elektrická vychytávka k vyzkoušení.

 

4. WARM-UP - vyhřívání sedací soupravy

Společně s funkcí ZEN patří mezi novinky a zajistí Vám maximální komfort na sedací soupravě bez ohledu na teplotu v interiéru. Během krátké chvilky Vám zahřeje sedací i opěrnou část a udržuje teplotu 10 minut, po jejímž uplynutí se automaticky vypne. Funkce je snadno ovladatelná skrytými tlačítky mezi sedáky. Další výhodou je to, že je volně kombinovatelná s výše uvedenými elektrickými funkcemi.