Vzorník - moderní styl

Nacházíte se na stránce se vzorníky pro kategorii moderních sedacích souprav. Na výběr máte z velkého množství kůží a látek.

Kůže TRENTINO+

Přestože je tato kůže označena za základní, nabízí vysoký standard pohodlí - jedná se o plně probarvenou pigmentovanou hovězinu s hrubějším povrchem - vyznačuje se vyšší odolností, proto je doporučována pro zákazníky s domácími mazlíčky nebo s malými dětmi. Světlé odstíny jsou chráněny technologií X-shield, díky které se snadněji udržují.

Trentino ANGORA
Trentino OSIER
Trentino WHISKY
Trentino COGNAC
Trentino SMOKE
Trentino BASALT
Trentino NIGHT
Trentino STONE
Trentino CLOUDY
Trentino SAGE
Trentino THYME
Trentino BLACK
Trentino CARBON
Trentino CHOCOLAT
Trentino GREGE
Trentino PASSION
Trentino PERLE
Trentino TAUPE
Trentino WHITE

Kůže MONTANA

Luxusní semi-anilinová kůže, která si díky máčení v kádích s anilinovou barvou zachovává svůj přírodní vzhled a svoji prodyšnost. Je tedy jemnější a měkčí na omak. Díky jemné vrstvě pigmentu je ovšem také velmi jednoduchá na údržbu.

Montana ANGORA
Montana BASALTO
Montana BLACK
Montana CARBON
Montana CHOCOLAT
Montana COGNAC
Montana GREGE
Montana CHILI
Montana PERLE
Montana ROSO
Montana SMOKE
Montana TAUPE

Broušená kůže TOGO

Jedná se o nejluxusnější broušené kůže, které jsou dováženy z Finska. Jsou to anilinové kůže vyznačující se jemností a hebkostí na dotyk s vysokou prodyšností. Tato kůže je určena pro zákazníky, kteří hledají výjimečnost, přírodní charakter kůže a vysokou prodyšnost. Tento materiál patří mezi nejkvalitnější při zpracování nábytkové usně. Pro tyto vysoce prodyšné kůže dodáváme speciální přípravky pro jejich ochranu a impregnaci.

Látky CAMINO

Jedna z nejprodávanějších potahových látek. Látka s úpravou aquaclean - jedná se o technologii, při které jsou jednotlivé vlákna pokrytá ochranou vrstvou, která zabrańuje pronikání nečistot do látky. Nečistoty (skvrny) lze pak odstranit pouze čistou vodou.

Camino ANGORA
Camino BASALT
Camino BLACK
Camino CARBON
Camino CHOCOLAT
Camino GREGE
Camino PASSION
Camino PERLE
Camino CHILI
Camino SMOKE
Camino TAUPE
Camino WHITE