Průběh výroby sedací soupravy na míru

Líbí se vám některá z našich sedacích souprav, ale chtěli byste jiný rozměr? Nebo máte představu o své vysněné sedačce a chcete si ji nechat vyrobit na zakázku? V každém případě jsme zde pro vás. Jak probíhá výroba sedacích souprav na míru?
 

 1. Zavolejte nám, napište nebo se zastavte na jedné z našich prodejen osobně. Naše pobočky najdete v Praze a v Napajedlech na Moravě. Společně probereme vaši představu a doporučíme vám nejlepší řešení.
 2. Rádi pro vás na míru vyrobíme sedací soupravu klasickou nebo rohovou. 
 3. Aby byla sedací souprava přesně podle představ, budeme se vás na začátku hodně ptát. Zajímají nás vaše požadavky na rozměry, tuhost sedu, sklon opěráků a design nožiček. V neposlední řadě si ze vzorníku kůží a látek vyberete materiál. Ale nebojte, se vším vám poradíme.
 4. Nakonec si zvolíte speciální mechaniku s elektrickými funkcemi nebo výklopy záhlavníků.
 5. Pokud se inspirujete některou sedací soupravou ze sekce “moderní styl”, můžete využít naše 3D konfigurátory. Ukážou vám všechny možné varianty modelu sedací soupravy a představí vám speciální elektrické funkce. 3D konfigurátory najdete na našich prodejnách.


Výborně. Sedací soupravu máte nakonfigurovanou dle vašich představ. Nyní je to na nás. Vyhrneme si rukávy a pustíme se do práce.
 

 1. Vaše požadavky předáme do výroby, kde technici vytvoří jednoduchou dokumentaci s výpisem materiálů pro kostru, výplňových PUR PĚN a výměrou kůže.
 2. Dokumenty následně poputují do stolárny. Zde vyrobí kostru sedací soupravy.
 3. Čalouník kostru vylepí PUR pěnou, popřípadě pružinami v sedacích částech.
 4. Dle šablon a dokumentace se nastříhají díly kůže do požadovaných tvarů.
 5. Čalouník sešije kožené svršky a následně jimi potáhne vylepenou kostru sedací soupravy.
 6. Přistřelením ocelovými sponami nebo čalounickými hřebíky se kůže na sedačce vypne do dokonalého tvaru. 
 7. Sedací soupravu nakonec přečistíme, naimpregnujeme a dokonale zabalíme pro expedici.
 8. Hotovo! Sedačku vašich snů vám dovezeme až domů.


Pro inspiraci se podívejte do naší galerie realizovaných sedacích souprav nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně. Těšíme se na vás.