Náš příběh

Rok 1993 a naše začátky

Bytcentrum, jako nábytková společnost vznikla v roce 1993. Začala se aktivně zabývat prodejem a výrobou čalouněného sedacího nábytku a postelí. Postupem času se zaměřila na dovoz a výrobu exkluzivních sedacích souprav od předních evropských výrobců.

V roce 2011 prošla naše společnost zásadními změnami. Změnila se struktura vlastníků, změnila se image, logo i marketing. Celá firma se vydala na novou cestu k zákazníkům. Zákazníkům, kteří hledají exkluzivní sedací soupravy vysoké kvality v přírodních kůžích i potahových látkách s možností úpravy rozměrů i ergonomických parametrů dle jejich požadavků.

Současnost

Exkluzivní sedací soupravy na míru – slogan, který nás nejenom odlišuje, ale především zavazuje. Zákazník a jeho interiér se nepřizpůsobuje nám, ale my se sedací soupravou se přizpůsobujeme zákazníkovi.

Zdeněk Kempa - Bytcentrum

Jako jedni z mála na českém i slovenském trhu nabízíme ucelenou kompozici sedacích souprav a relaxačních křesel moderním, klasickém, anglickém i stylovém provedení v prvotřídních potahových materiálech.

V současné době nabízíme do našich souprav spoustu nových technických vymožeností, jako jsou relaxační mechaniky, zvětšování sedu elektrickým posuvem, vyhřívání sedů, masážní prvky a mnoho dalšího.

V potahových materiálech jako jedni z mála nabízíme broušené kůže v nubukové úpravě, anilinové přírodní usně i kolekce exkluzivních bavlněných látek s nešpinivou úpravou „Aqua clean“.

Sledujeme trendy i nové technologie při výrobě sedacích souprav pro Vás, pro naše zákazníky. Za 26 let existence na trhu jsme zrealizovali již přes pět tisíc zakázek po celé Evropě. V našich nábytkových centrech Bytcentrum v Praze a Napajedlích jsme připraveni změnit Váš sen ve skutečnost.

 

Zdeněk Kempa

majitel společnosti