Nákupní rádce

Vyberte si luxusní sedací soupravu

Nabízíme ucelenou kompozici sedacích souprav a relaxačních křesel modernímklasickémanglickém i stylovém provedení v prvotřídních potahových materiálech.

V současné době nabízíme do našich souprav spoustu nových technických vymožeností, jako jsou relaxační mechaniky, zvětšování sedu elektrickým posuvem, vyhřívání sedů, masážní prvky a mnoho dalšího.

V potahových materiálech jako jedni z mála nabízíme broušené kůže v nubukové úpravě, anilinové přírodní usně i kolekce exkluzivních bavlněných látek s nešpinivou úpravou „Aqua clean“.

Sledujeme trendy a nové technologie při výrobě sedacích souprav pro Vás, pro naše zákazníky. Za 26 let existence na trhu jsme zrealizovali již přes pět tisíc zakázek po celé Evropě. V našich nábytkových centrech Bytcentrum v Praze a Napajedlích jsme připraveni změnit Váš sen ve skutečnost.

Sedací souprava na míru

Exkluzivní sedací soupravy na míru – slogan, který nás nejenom odlišuje, ale především zavazuje. Zákazník a jeho interiér se nepřizpůsobuje nám, ale my sedací soupravu přizpůsobujeme zákazníkovi.

Můžete také využít náš 3D konfigurátor. Ten Vám v plné kráse předvede velké množství variant, které sedací soupravy v sekci "moderní styl" mají. Největší předností je zvětšování a zmenšování celkových rozměrů po 20 cm, díky čemuž se naše výrobky plně přizpůsobí uspořádání Vašeho interiéru.

Na konfigurátoru dále uvidíte, jak bude nábytek vypadat s různými typy zakončení, která jsou na výběr – s područkou, bez područky, s prodlouženým sedem (lenoškou), apod. Konfigurátor Vám také ukáže, jak fungují speciální elektrické funkce, které zvýší komfort na sedací soupravě.

Nakupujte podle inspirace

Toužíte po stylovém obývacím pokoji, ve kterém bude vše sladěno k dokonalosti? Podívejte se na náš článek Obývací pokoj: Inspirace podle typu a barev. Najdete v něm tipy na to, jak zařídit obývací pokoj podle současných trendů v bytovém designu. 

Ať už vám jde o konkrétní styl (např. skandinávský, anglický atd.) nebo barevné kombinace (šedobílá, béžová a další), poradíme, jak na to. V textu najdete doporučení ohledně výběru nábytku, dekorací, doplňků, osvětlení, ale i nátěru a dalších nezbytností.

Inspiraci načerpáte také ve fotogalerii provedených zakázek. Podívejte se, jak vypadají naše luxusní sedací soupravy, relaxační křesla či čalouněné postele v interiérech našich zákazníků. Rádi obstaráme stejné nebo podobné řešení i pro Vás.