Potahové materiály

Máte svou vysněnou barvu a materiál, které toužíte mít na sedací soupravě či křesle? Naše nabídka potahových materiálů je dá se říct "nekonečná". Počínaje velmi kvalitními, exkluzivními látkami, které odebíráme od nejlepších evropských výrobců potahových látek, přes nespočet druhů pigmentovaných a semianilinových kůží a konče nejluxusnějšími broušenými a anilinovými kůžemi.

V krátkosti nám dovolte představit alespoň záklaladní druhy potahových materiálů.

Látky s úpravou AquaClean- nejmodernější technologie, která chrání látku proti důsledkům běžných znečištění

Pigmentované kůže - vyznačují se vyšší odolností, proto jsou doporučovány pro zákazníky s domácími mazlíčky nebo malými dětmi. Tato kůže vykazuje méně přírodních znaků a to včetně drobných defektů kůže.  

Semianilinové kůže - zachovávají si svůj přírodní vzhled a svoji prodyšnost. Póry nejsou zcela uzavřeny, tudíž kůže dýchá a je příjemná na dotyk. Jsou jemnější a měkčí na omak a díky vrstvě pigmentu je také jejich údržba velmi jednoduchá.  

Broušené kůže - velmi kvalitní kůže, které jsou zabroušeny pouze na povrchu čímž se docílí sametově hebkého povrchu, který při dotyku vytváří jemné mapy. Jsou tedy neuvěřitelně prodyšné a řadí se k nejkvalitnějším kůžím na trhu. Prodyšnost této kůže eliminuje pocení a "lepení se" na kůži.

Na obou našich prodejnách, jak v Napajedlích u Zlína tak v Praze, máme velké vzorkovníky kůží i látek, ze kterých si určitě vyberete.

Mezi naše největší dodavatele patří Sorensen Leather, Mastrotto, Ridex a mnoho dalších renomovaných evropských výrobců a dodavatelů.