Jak vybrat luxusní sedací soupravu? Posaďte se, prosím


Napsáno 15. červenec 2020 09:19


Sedací souprava je většinou prvním předmětem, na kterém ulpí pozornost každého příchozího. Míra komfortu, jaký nabídnete vašim návštěvám, je rozhodující v tom, jak se budou návštěvy cítit u vás doma a zda se k vám ještě vrátí. Podívejte se, jaké sedací soupravy nabízíme a která by se hodila právě vám.

Detail kožené sedačky

Sedací soupravy v moderním stylu

Moderní sedací soupravy jsou jednoduché a designově čisté. Patří sem nejen rohové sedací soupravy, ale také luxusní sofa. Moderní pohovky jsou často skládací a rozložitelné, zahrnují úložné prostory a další vychytávky. Nabízíme například sestavy, které mají vestavěnu USB zásuvku na nabíjení elektrických zařízení. Podnožky a područky některých modelů je možné upravovat, posouvat a vyklápět.

Moderní styl sedaček je vhodný pro větší rodiny nebo domácnosti, kde se často konají večírky a větší sešlosti. Zamiluji si jej lidé každého věku.

Detail sedačky v moderním stylu

Sedací soupravy klasického stylu

Klasické sedací soupravy jsou navrženy s velkým důrazem na pohodlí. Z toho důvodů je jejich opěradlo vyšší, než u jiných souprav. Sedačka tak drží tělo ve vzpřímené poloze a umožňuje dlouhý pohodlný odpočinek.

Klasické sedací soupravy jsou pohodlné pro jakoukoli činnost: sledování televize, popíjení kávy, relaxaci a jsou také příjemným útočištěm častých návštěv.

Ukázka sedací soupravy v klasickém stylu

Anglické sedací soupravy

V našem katalogu najdete také anglické sedací soupravy v retro stylu. Kůže je upravovaná ruční metodou vytírání. Při objednávce je možné určit si tuhost sedu a provedení opěradla. Anglické sedací soupravy jsou elegantní a působí luxusním dojmem. Hodí se do honosných prostor, například do kanceláří.

Jedná se o soupravy nejvyšší kvality a je nutné se o ně řádně starat. S dobrou péčí vydrží celá desetiletí.

Detail kožené sedačky v anglickém stylu

Sedací soupravy z broušené kůže

Broušená kůže je velmi zajímavý materiál. Zejména po estetické stránce. Broušená hovězina má nepravidelnou barevnou strukturu, která se liší podle toho, jaký život žilo zvíře, z nějž kůže pochází. Souprava se musí držet v suchu, ošetřovat gumovým kartáčem a impregnovat.

Oproti hladké kůži však nabízí větší komfort, hlavně v zimě. Broušená kůže hřeje a je příjemnější na dotek.

Detail soupravy z broušené kůže

Sedací soupravy z broušené kůže doporučujeme všem milovníkům přírodních barev, originálního designu a nevšedních doplňků. Pro její údržbu si však zjistěte různé způsoby, jak vyčistit koženou sedací soupravu, abyste si neopatrností luxusní sedačku nepoškodili.